Personale

Ledelse

Rød afdeling - Mariehøns

  • Rikke Bager
    Pædagog

  • Line Wede
    Pædagog

  • Helle Nørremark
    Pædagog

  • Henriette Nissen Thøgesen
    Pædagogisk assitent

Rød afdeling - Brumbasser

  • Anne-Mette Sandberg
    Pædagog

  • Lise-Lotte Skov
    Pædagog

    e-mail: lsko@aabenraa.dk

  • Helle Nørremark
    Pædagog

  • Sofie Jacobsen
    Pædagogmedhjælper

Rød afdeling - Larver

  • Mia Nielsen
    Pædagog

  • Michella Erena Christensen
    Pædagog

  • Helle Nørremark
    Pædagog

  • Susan Warming Haderup
    Pædagogmedhjælper

Gul afdeling - Trolde

  • Mia

    Mia Kaastrup Wind Kruhl
    Pædagog

  • Dana Maria Cammuch
    Pædagog

  • Mia Junker Petersen
    Pædagog

  • Lykke Holst Sørensen
    Pædagogisk assistent

Gul afdeling - Nisser

  • Rikke Schlüter Carstensen
    Pædagog

  • Ajdina Trokic
    Pædagog

  • Petronela Breha
    Pædagogmedhjælper

Gul afdeling - Alfer

  • Vicki Hoffmann
    Pædagog

  • Samina Meshgin-Khat
    Pædagog

  • Lone Kirkegaard Sørensen
    Pædagog

  • Michelle Berg
    Pædagogmedhjælper

Gul afdeling - Lysegul

  • Tina Povelsen Jacobsen
    Pædagog

  • Maria Fidder
    Pædagog

  • Julie Kjær Skau
    Pædagogmedhjælper

  • Anja Holm Tarp
    Pædagogmedhjælper

Grøn afdeling Trolde

  • Jørga Grevsen
    Pædagog

  • Lone Hertz
    Pædagog

  • Birgit Meyenburg
    Pædagogmedhjælper

Grøn afdeling - Alfenisser

  • Lena Dittrich Sørensen
    Pædagog

  • Mette Madsen
    Assistent

  • Lasse Bruun Thomsen
    Pædagogisk assistent

  • Emely Høck Wiesel
    Pædagogstuderne

Blå afdeling Trolde

  • Anita

    Anita Heiselberg
    Pædagog

  • Anita Skov
    Pædagogmedhjælper

Blå afdeling Nisser

  • Linda Merethe Thams
    Pædagog

  • Gitte Lythsen Andresen
    Pædagogmedhjælper

Blå afdeling - Alfer

  • Anne Valentin Mandrup
    Pædagog

  • Luise Oldenburg
    Pædagogstuderende

Køkkenpersonale

  • Andrea Nissen
    Køkkenleder

  • Martha Christine Svane
    Ernæringsassistent

  • Bethina Stokbæk Schmidt
    Køkkenmedhjælper